YOUNGEST WINNER

16

PEACE

JACK

GBR
16 y 00 m 24 d
ITA 16
Pietramurata

16

PEACE

DAN

GBR
16 y 00 m 25 d
BEL 14
Bilstain

16

GRATTAROLA

MATTEO

ITA
16 y 03 m 27 d
ITA 04
Pollein

16

TOULY

KIERAN

FRA
16 years 146 days
BEL 17
Bilstain

16

COMI

SIMONE

ITA
16 y 05 m 12 d
POL 94
Krakow

16

DAGNICOURT

BERTRAND

FRA

16 y 07 m 07 d

FRA 04

Louvigné

16

WIGG

ALEXZ

GBR
16 y 07 m 12 d
FRA 06
La Chatre

16

TARRES

POL

ESP
16 y 07 m 23 d
POL 10
Krzeszowice

16

SHEPPARD

JACK

GBR
16 y 08 m 12 d
ITA 10
Coazze

16

ROBERTS

IWAN

GBR
16 y 09 m 16 d
CZE 12
Tanvald

16

GIARBA

GABRIELE

ITA

16 y 03 m 24 d

ITA 13

Barzio

16

PETRANGELI

PIETRO

ITA
16 y 11 m 02 d
POL 12
Krzeszowice

17

NEUMANN

SASCHA

GER
17 y 00 m 18 d
ITA 14
Pietramurata

17

COQUELIN

STEVEN

ITA
17 y 02 m 02 d
ITA 12
Varallo Sesia

17

SAUVAGE

PIERRE

FRA
17 y 02 m 14 d
ITA 15
Pietramurata

17

GUBIAN

LORIS

FRA
17 y 02 m 27 d
SPA 06
Nigran

17

FIOLETTI

MARCO

ITA
17 y 03 m 16 d
CZE 14
Tanvald

17

OLIVERAS

DANIEL

ESP
17 y 05 m 15 d
POR 05
Pampilhosa

17

RICHARDSON

JANATHAN

GBR
17 y 05 m 21 d
POR 09
Chaves

17

BORRELLAS

PERE

ESP
17 y 06 m 22 d
ITA 09
Barzio

17

CARLES DE

CAUDEMBERG

ITA
17 y 07 m 15 d
FRA 12
Isola 2000

17

CORVI

LUCA

ITA
17 y 07 m 17 d
ITA 15
Lucerna S.Giovnni

17

CHALLONER

JACK

GBR
17 y 07 m 16 d
CZE 08
Tanvald

17

GOMEZ

ALFREDO

ESP
17 y 07 m 24 d
SPA 09
Mancha Real

17*

SMAGE

PATRICK

USA
17 y 08 m 08 d
IRL 08
Bangor

17

COTONE

LUCA

ITA
17 y 09 m 06 d
CZE 09
Tanvald

17

SALERI

GIACOMO

ITA
17 y 10 m 19 d
ITA 11
Montecrestese

17

CABRINI

FRANCESCO

ITA
17 y 10 m 27 d
ITA 12
Santo Stefano

18

FERRER

ALEXANDRE

FRA
18 y 00 m 07 d
IRL 08
Bangor

18

TEMPIER

CEDRIC

FRA
18 y 02 m 20 d
GER 11
Gefrees

18

NORUM

IVAR

NOR
18 y 05 m 25 d
NOR 13
Hvervenbukta
 

18

DANBY

ROSS

GBR
18 y 06 m 04 d
POL 07
Myslenice

18

COPETTI

MANUEL

ITA
18 years 328 days
NED 17
Zelhem

19

ELIASSON

MARCUS

SWE
19 y 11 m 10 d
ITA 14
Alagna
RIDERS    WINNERS PODIUMS  TOP 15    TRIALS