RIDERS 2019

NUM

RIDERS - X-TRIAL

ESP

-

BOU TONI

BOU TONI

OK

X

X

X

X

X

X

X

-

-

RAGA ADAM

RAGA ADAM

OK

X

X

X

X

X

X

X

-

-

BUSTO JAIME

BUSTO JAIME

OK

X

X

X

X

X

X

X

-

-

BINCAZ BENOIT

BINCAZ BENOIT

OK

X

X

X

X

X

X

X

-

-

GELABERT MIQUEL

GELABERT MIQUEL

OK

-

X

X

X

X

X

X

-

-

FAJARDO JERONI

FAJARDO JERONI

OK

X

X

-

-

-

-

-

-

-

DABILL JAMES

DABILL JAMES

OK

X

-

-

-

-

-

-

-

-

FUJINAMI TAKAHISA

FUJINAMI TAKAHISA

OK

X

X

-

-

-

-

-

-

-

CASALES JORGE

CASALES JORGE

OK

X

X

-

-

-

-

-

-

-

PEACE DAN

PEACE JACK

OK

X

-

-

-

-

-

-

-

-

PETRELLA LUCA

PETRELLA LUCA

OK

-

X

-

-

X

-

-

-
 

HAGA SONDRE

HAGA SONDRE 22/05/99 250cc

-

-

-

-

X

-

-

-

 

FERRER ALEXANDRE

FERRER ALEXANDRE

OK

-

-

-

-

X

-

-

-

NUM

RIDERS - TRIAL GP

1

BOU TONI

BOU TONI

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

4

FAJARDO JERONI

FAJARDO JERONI

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

5

FUJINAMI TAKAHISA

FUJINAMI TAKAHISA

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

11

GELABERT MIQUEL

GELABERT MIQUEL

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

14

NOGUERA ORIOL

NOGUERA ORIOL

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

16

BINCAZ BENOIT

BINCAZ BENOIT

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

19

FARRE ARNAU

FARRE ARNAU

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

21

ROBERTS IWAN

ROBERTS IWAN

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

22

DABILL JAMES

DABILL JAMES

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

33

CASALES JORGE

CASALES JORGE

20/07/95 300cc

X

X

X

X

X

X

X

X

34

PRICE JACK

PRICE JACK

28/05/97 300cc

X

X

X

X

X

X

X

X

37

CABESTANY ALBERT

CABESTANY ALBERT

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

38

PEACE DAN

PEACE DAN

30/07/98

X

X

X

X

X

X

X

X

66

KADLEC FRANZ

KADLEC FRANZ

04/07/97 300cc

X

X

X

X

X

X

X

X

67

RAGA ADAM

RAGA ADAM

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

69

BUSTO JAIME

BUSTO JAIME

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

97

OGAWA TOMOYUKI

OGAWA TOMOYUKI

OK - - - - - - - -

98

KUROYAMA KENICHI

KUROYAMA KENICHI

OK - - - - - - - -

99

NOZAKI FUMITAKA

NOZAKI FUMITAKA

OK - - - - - - - -

-

                       

 

 

 

   

16

16

14

13

14

13

15

14

NUM

RIDERS - TRIAL 2

201

GRATTAROLA MATTEO

GRATTAROLA MATTEO

02/02/88 300cc

X

X

X

X

X

X

X

X

204

PETRELLA LUCA

PETRELLA LUCA

04/08/98

X

X

X

X

X

X

X

X

212

MARTYN TOBY

MARTYN TOBY

02/06/00 250cc

X

X

X

X

X

X

X

X

214

PEACE JACK

PEACE JACK

10/03/2000

X

X

X

X

X

X

X

X

215

FAUDE MAX

FAUDE MAX

02/02/99 250cc

X

X

X

X

X

X

X

X

217

GREEN BILLY

GREEN BILLY

11/01/02

X

X

X

X X

X

X

X

218

HOGAN CONNOR

HOGAN CONNOR

26/11/99 250cc

X

X

X

X

X

X

X

X

219

MIDDLETON KYLE

MIDDLETON KYLE 06/02/90 250cc

X

-

-

-

-

-

-

-

221

PERRET JULIEN_

PERRET JULIEN 17/10/88 250cc

X

X

X

X

X

X

X

X

223

HAGA SONDRE

HAGA SONDRE 22/05/99 250cc

X

X

X

X

X

X

X

X

225

VOLD GUNVALDSEN JARAND MATIAS VOLD GUNVALDSEN JARAND MATIAS 27/03/2000 250cc

X

X

X

X X

X

X

X

226

REUMSCHÜSSEL PAUL

REUMSCHÜSSEL PAUL

22/12/00 250cc X X

X

-

-

-

-

-

227

AVNDAÑO DAVID AVENDAÑO DAVID 27/01/01 250cc

X

X

X

X

X

X

X

X

229

DUFRESE HUGO DUFRESE HUGO 17/01/03 250cc

X

X

X

X X

X

X

X

255

PETRANGELI PIETRO

PETRANGELI PIETRO 10/09/95 250cc

X

X

X

X

X

X

X

X
 

FERRER ALEXANDRE

FERRER ALEXANDRE

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

CHATAGNO GAËL

CHATAGNO GAËL

OK

-

-

-

-

-

-

-

-

 

RIBA MARC

RIBA MARC

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

GUBIAN LORIS

GUBIAN LORIS

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

MARCELLI GABRIEL

MARCELLI GABRIEL

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

PEDERSEN HÅKON

PEDERSEN HÅKON OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

NAUMANN SASCHA

NEUMANN SASCHA OK

-

-

-

-

-

-

-

-

 

GELABERT ANIOL

GELABERT ANIOL OK

-

-

-

-

-

-

-

-

 

MORET FRANCESC

MORET FRANCESC OK

-

-

-

-

-

-

-

-

  JERVIS HUGO JERVIS HUGO OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

CASAS XAVIER

CASAS XAVIER OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  RIBAU SERGIO RIBAU SERGIO OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  GENG JIE GENG JIE  耿杰. ??????????????

-

-

-

-

-

-

-

-
  OKAMURA MASATOSHI OKAMURA MASATOSHI OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  SUNADA MASAHIKO SUNADA MASAHIKO OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

SHIBATA AKIRA

SHIBATA AKIRA OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

HIRATA TAKAHIRO

HIRATA TAKAHIRO  平田 貴裕 

??????????????

-

-

-

-

-

-

-

-
  SAITO AKIO

SAITO AKIO

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

BRISTOW EMMA

BRISTOW EMMA

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  YAMANAKA SATOSHI

YAMANAKA SATOSHI  山中 悟史

??????????????

-

-

-

-

-

-

-

-
  HISAOKA KOJI

HISAOKA KOJI   久岡 孝二 

??????????????

-

-

-

-

-

-

-

-
  FUJIWARA SHINYA

FUJIWARA SHINYA

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  OGAWA TSUYOSHI

OGAWA TSUYOSHI

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  GANDOLA LORENZO

GANDOLA LORENZO

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

ROBRAHN JARMO

ROBRAHN JARMO

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

TRUEBA GERARD

TRUEBA GERARD

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  MACCOLL DUNCAN

MACCOLL BRANDON

OK -

-

-

-

-

-

-

-
  SMITH OLIVER SMITH OLIVER OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  HANLON JOSH

HANLON JOSH

OK - -

-

-

-

-

-

-
  CATEL LORYS CATEL LORYS  OK

-

-

-

-

-

-

-

-
 

MATHY MAXIME

MATHY MAXIME OK

-

-

-

-

-

-

-

-

  BJERLIN PETTER BJERLIN PETER  OK

-

-

-

-

-

-

-

-

  POLI MARREO POLI MATTEO OK

-

-

-

-

-

-

-

-

  KIRA YUYA

KIRA YUYA

OK

-

-

-

-

-

-

-

-
  VIEIRA DIOGO VIEIRA DIOGO OK

-

-

-

-

-

-

-

-

 

CHALLONER JACK

CHALLONER JACK OK

-

-

-

-

-

-

-

-

 

 

      CORVI LUCA ANDERSEN IB BRADE MIKKEL HIPPEL TIMMI WIDMANN NICOLAI FASTEL SAMUEL BLANC GONNET DANIEL ROPER BRYAN
 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

28

30

26

25

27

27

25

26

NUM

RIDERS - TRIAL 125

 

 

 

304

ROVERY ARTHUR ROVERY ARTHUR 09/10/99 125cc

X

X

X

    X X  

315

MEMPÖR MARCO MEMPÖR MARCO 28/02/03

X

X

X

   

X

X

 

320

HARBUD BRETT

HARBUD BRETT

17/02/02 125cc

X

X

X

   

X

X

 

325

RABINO CARLO ALBERTO RABINO CARLOALBERTO 22/03/02 125cc

X

X

X

   

X

X

 

326

DIGMAN BEN

DIGMAN BEN

24/04/03 125cc X

-

X

   

X

X

 

329

EBERHARTER PHILIPP EBERHARTER PHILIPP 05/05/03 125cc

X

-

X

   

X

X

 

330

TOULY KIERAN

TOULY KIERAN

04/12/00 125cc

X

X

X

   

X

X

 

331

SCHOLLAR FABIO SCHOLLAR FABIO 17/11/04 125cc

X

-

X

   

-

-

 

332

MARTINEZ PAU MARTINEZ PAUL 11/01/13 125cc

X

X

X

   

X

X

 
 

MIQUEL ERIC

MIQUEL ERIC

OK

-

-

-

   

-

-

  MARCHAL RODRIGO

MARCHAL RODRIGO

OK

-

-

-

   

-

-

 
  MITTEREGGER CLEMENS MITTEREGGER CLEMENT OK

-

-

-

    - -  
  SUAREZ PABLO

SUAREZ PABLO 

OK -

-

-

   

-

-

 
  MEDIÑA POL MEDIÑA POL OK

-

-

-

   

-

-

 
  ELEY JAKE ELEY JAKE OK

-

-

-

   

-

-

 
  POIROT FABIEN POIROT FABIEN OK

-

-

-

   

-

-

 
  MITAZAWA HARUTO

MIYAZAWA HARUTO

OK

-

-

-

   

-

-

 
  RIOBO MARTIN RIOBO MARTIN OK

-

-

-

   

-

-

 
  GABUTTI ANDREA GABUTTI ANDREA OK

-

-

-

   

-

-

 
  ELEY ANDREW ELEY ANDREW  OK

-

-

-

   

-

-

 
  CAMMAS JULIEN

CAMMAS JULIEN

OK -

-

-

   

-

-

 
 

ISOGAYA KAOPU

ISOGAYA KOARU  磯谷 郁

OK

-

-

-

   

-

-

 

 

WEN MAO CHENG

WEN MAO CHENG 

?????????????? -

-

-

   

-

-

 

 

     

 

  CHURCHILL TONY SMITH CHARLIE BRIGHTMORE MITCHELL JUFFS ADAM WRIGHT JOHN ILMBERGER JULIUS PAULSEN STIAN

 

   

 

-

-

-

   

-

-

 

NUM

RIDERS - TRIAL GP WOMEN

     

 

101

BRISTOW EMMA

BRISTOW EMMA

29/10/90 300cc

 

X

 

 

X

  X X

106

BÄUML THERESA

BÄUML THERESA

27/10/97 280cc

 

X

 

 

X

  X X

107

HÅKONSEN INGVEIG

HÅKONSEN INGVEIG

27/04/99 250cc  

X

 

 

X

  X X

124

STEINERT JULE

STEINERT JULE

01/06/97 300cc

 

X

 

 

X

  X X

125

BRANCATI ALEX

BRANCATI ALEX

13/05/01 300cc  

X

 

 

X

  X X

126

HOOVER MADELEINE

HOOVER MADELEINE

17/12/98 250cc

 

X

 

 

X

  X X

174

BAUER SARAH

BAUER SARAH

17/04/97 280cc

 

X

 

 

X

  X X
 

BARKVED HULDEBORG

BARKVED HULDEBORG

   

-

 

 

-

  - -
 

GIRO MARIA

GIRO MARIA

 

 

-

 

 

-   - -
 

ABELLAN BERTA

ABELLAN BERTA

   

-

 

 

-

  - -
  MURCIA NEUS

MURCIA NEUS

   

-

 

 

-

  - -
 

BOWN JESS

BOWN JESS

 

 

-

 

 

-

  - -
 

TRENTINI SARA

TRENTINI SARA

 

 

-

 

 

-

  - -
 

GOMEZ SANDRA

GOMEZ SANDRA

 

 

-

 

 

-

  - -
  NISHIMURA AYA

NISHIMURA AYA

     

-

 

 

-

  - -
 

FOX DONNA

FOX DONNA

   

-

 

 

-

  - -
 

 

       

 

 

 

WILDE INA

RICHARDSON CHLOE SUNTER KATY FIDJE METTE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

NUM

RIDERS - WOMEN 2

       

 

402

ROBINSON ALICIA

ROBINSON ALICIA

25/12/01 250cc

 

 

 

 

X

  X X

403

MELCHOIR ERIKA

MELCHIOR ERIKA

07/11/95  

 

 

 

X

  X X

406

MOREON CAROLINE

MOREON CAROLINE

30/08/99 250cc

 

 

 

 

X

  X X

409

TER JUNG SOPHIE

TER JUNG SOPHIA

24/04/00 250cc  

 

 

 

X

  X X

410

MINTA ALICE

MINTA ALICE

14/11/03 125cc  

 

 

 

X

  X X

411

YIATROU LILLIE

YIATROU LILLIE

20/12/03 BAMFORD 125cc

 

 

 

 

X

  X X
412 MUÑOZ EVA

MUÑOZ EVA

01/06/00 250cc  

 

 

 

X

  X X

415

AURIERES MARINE

AURIERES MARINE

14/02/99 250cc  

 

 

 

X

  X X

416

STEPHEN JENNIFER

STEPHEN JENNIFER

28/10/94 250cc  

 

 

 

X

  X X

417

VOLPE LENNA

VOLPE LENNA

26/02/03 250cc  

 

 

 

X

  X X

418

WHITHAM GABRIELLE

WHITHAM GABBY

25/12/00 250cc  

 

 

 

X

  X X

421

GALLIENI MARTINA

GALLIENI MARTINA 

02/11/93 250cc  

 

 

 

X

  X X

423

MELING SELINE

MELING SELINE

21/03/99 250cc  

 

 

 

X

  - -

 

CABALLE CARLA

CABALLE CARLA

   

 

 

 

-

  - -

 

SWEETEN KYLEE SWEETEN KYLEE  

 

 

 

 

-

  - -
  PAYNE VICTORIA

PAYNE VICTORIA

   

 

 

 

-

  - -
  STYLES HANNAH

STYLES HANNAH

   

 

 

 

-

  - -
 

ALFORD LOUISE

ALFORD LOUISE

 

 

 

 

 

-

  - -
  BROOKSBANK OLIVIA

BROOKSBANK OLIVIA 

   

 

 

 

-

  - -
 

PEKAREK MONA

PEKAREK MONA

 

 

 

 

 

-

  - -

 

BÄUML DANIELA

BÄUML DANIELA

   

 

 

 

-

  - -
  LEOTTA ROSITA

LEOTTA ROSITA

   

 

 

 

-

  - -
  TERADA CHIEKO

TERADA CHIEKO

   

 

 

 

-

  - -
  KODAMA ERIKA

KODAMA ERIKA

   

 

 

 

-

  - -
     

 

 

 

 

 

SMITH NIKITA

NEULIRCHEN MICHELLE DOWNES STEFANIE  

NUM

RIDERS - ELECTRIC

           

502

HIEYTE BASTIEN

HIEYTE BASTIEN

  -

-

 

 

 

 

 

 

508

CORDON JOAN CORDON JOAN   -

-

 

 

 

 

 

 

514

OLIVER DAVID

OLIVER DAVID

 

-

-

 

 

 

 

 

 

515

KUROYAMA KENICHI

KUROYAMA KENICHI

  - -            

516

GUBIAN LORIS

GUBIAN LORIS

 

-

-

           

510

DELAIR JEROME

DELAIR JEROME

  -

-

 

 

 

 

 

 

517

NARITA TAKUMI

NARITA TAKUMI

  -

-

 

 

 

 

 

 

519

BRUAND CHRISTOPHE BRUAND CHRISTOPHE   -

-

 

 

 

 

 

 

-

        -

-

 

 

 

 

 

 

-

        -

-

 

 

 

 

 

 

-

    MONINI LOÏCVAUDEY PHILIPPEMICHEL SYLVAINPANICOT CESAR   MILA JORDI SOLE ROVIRA JUAN

COLOMER MARC

VERDANI EDOARDO

CONCINA GIANPAOLO

BOSIS MATTEO

PEARSON CHRIS

SCHMIDT BRANDON

 

 

 

 

-

-

 

 

 

 

 

 

 

NUM

 

EUROPE

    16
  GRATTAROLA MATTEO GRATTAROLA MATTEO  

-

-

-

-

 
  PETRANGELI PIETRO PETRANGELI PIETRO  

-

-

-

-

 
  RIVA ANDREA RIVA ANDREA  

-

-

-

-

 
  GANDOLA LORENZO GANDOLA LORENZO  

-

-

-

-

 

-

GARNERO STEFANO GARNERO STEFANO  

-

-

-

-

 
  MORET FRANCESC MORET FRANCESC  

-

-

-

-

 
  RIBA MARC RIBA MARC  

-

-

-

-

 
  GELABERT ANIOL GELABERT ANIOL  

-

-

-

-

 
  RIBAU SERGIO RIBAU SERGIO  

-

-

-

-

 
  TRUEBA GERARD TRUEBA GERARD  

-

-

-

-

 
  ANDERSEN IB ANDERSEN IB  

-

-

-

-

 
  HAGA SONDRE

HAGA SONDRE

 

-

-

-

-

 
  PEDERSEN HÅKON PEDERSEN HÅKON  

-

-

-

-

 
  BJERLIN PETER BJERLIN PETTER  

-

- -

-

 
  BERNTSEN JULIAN BERNTSEN JULIAN  

-

-

-

-

 
  COLAIRO TEO COLAIRO TEO  

-

-

-

-

 
  CARLES DE CAUDEMBERG QUENTIN CARLES DE CAUDEMBERG QUENTIN  

-

-

-

-

 
  KROUSTEK MARTIN KŘOUSTEK MARTIN  

-

-

-

-

 
  MATEJICEK MARTIN MATĚJIČEK MARTIN  

-

-

-

-

 
  FAUDE MAX FAUDE MAX  

-

-

-

-

 
  REUMSCHÜSSEL PAUL REUMSCHÜSSEL PAUL  

-

-

-

-

 
  KERSTJENS RANDY KERSTJENS RANDY  

-

-

-

-

 
  PEACE JACK PEACE JACK  

-

-

-

-

 
  PEACE DAN

PEACE DAN

  -

-

-

-

 

 

CULLIFORD THOMAS CULLIFORD THOMAS  

-

-

-

-

 
  MARTYN TOBY

MARTYN TOBY

 

-

-

-

-

 

-

  --    

-

-

-

-

 

-

  --    

-

-

-

-

 

-

  --    

-

-

-

-

 

-

  -- SØRENSEN OLE KRISTIANHIPPEL TIMMINAUMANN SASCHA ROBRAHN JARMO WÜNSCH MAREK SAUVAGE PIERRE GRÏNFELDS ANDRIS JERVIS HUGO VIERIMAA HNERY

NUM

JUNIOR - EUROPE

16>23
  VOLD GUNVALDSEN JARAND MATHIAS VOLD GUNVALDSEN JARAND MATHIAS  

-

- -

-

 
  SØBYE SANDER SØRBYE SANDER  

-

- -

-

 
  PIARDI SERGIO PARDI SERGIO     

-

-

-

-

 
  RUGA MICHELE RUGA MICHELE  

-

- -

-

 
  CURTI ALEX CURTI ALEX   - - - -  
  GABUTTI ANDREA GABUTTI ANDREA   - - - -  

-

RABINO CARLO ALBERTO RABINO CARLOALBERTO  

-

- -

-

 
  NILSEN MATS

NILSEN MATS

 

-

-

-

-

 
  VOLD GUNVALDSEN NILS JOHAN VOLD GUNVALDSEN NILS JOHAN  

-

-

-

-

 
  VOLD GUNVALDSEN JACOB OLAUS VOLD GUNVALDSEN JACOB OLAUS  

-

- -

-

 
  HAUGLAND TOMAS HAUGLAND TOMAS  

-

- -

-

 
  TOULY KIERAN TOULY KIERAN  

-

- -

-

 
  DUFRESE HUGO

DUFRESE HUGO

  - -

-

-

 
  MEHU PAUL MEHU PAUL  

-

- -

-

 
  DE LA MATA AXEL DE LA MATA AXEL  

-

- -

-

 
  BUSSOW SACHA BUSSOW SACHA  

-

-

-

-

 
  ROVERY REMI ROVERY REMI     

-

-

-

-

 
- WINKLER LUCA

WINKLER LUCA

 

-

-

-

-

 
  HELLER FELIX HELLER FELIX  

-

- -

-

 
  KRAFT JOSCHKA KRAFT JOSCHKA  

-

- -

-

 
  RUEDI FLORIAN RUEDI FLORIAN  

-

-

-

-

 
  WENGLER CHRISTOPHER WENGLER CHRISTOPHER  

-

- -

-

 
  ILMBERGER JULIUS ILMBERGER JULIUS  

-

- -

-

 

-

WEBER NICK WEBER NICK  

-

- -

-

 
  MATTHEEUWS EMILE MATTHEEUWS EMILE  

-

- -

-

 
  CROSSET AXEL CROSSET AXEL  

-

-

-

-

 
  DEFOURNY NICOLAS DEFOURNY NICOLAS  

-

- -

-

 
  COTS MARC COTS MARC  

-

- -

-

 
  RIOBO MARTIN RIOBO MARTIN  

-

- -

-

 
  MEDIÑA POL MEDIÑA POL  

-

- -

-

 
  BRADE MIKKEL BRADE MIKKEL  

-

- -

-

 
  MEMPÖR MARCO MEMPÖR MARCO  

-

-

-

-

 

-

SCHARLER PETER SCHARLER PETER  SALZBOURG

-

- -

-

 

-

SMITH CHARLIE SMITH CHARLIE  

-

- -

-

 

 

HARBUD BRETT HARBUD BRETT  

-

- -

-

 
  SMITH OLIVER SMITH OLIVER  

-

-

-

-

 
  SULC DALIBOR SULC DALIBOR  

-

- -

-

 
  ERZER STEVE ERZER STEVE    

-

-

-

-

 
  ALMTHEN KINUS ALMTHEN LINUS  

-

-

-

-

 

-

LARSSON ALEXANDER LARSSON ALEXANDER  

-

- -

-

 
  LINDQVIST LEEVI LINDQVIST LEEVI  

-

- - -  

WALKNER BERNARD

BUCK MIRCO CURSCHMANN MORITZDE LANGE TIMHARNISCHFEGER BENJAMINLINCKS HENDRIKOHLF TOBIASSCHMIDT ROBIN GAVAGE MAURINMOLEMANS GILLESPLETINCKX DIETERSUSZ PATRYK CORVI LUCA COPETTI MANUEL GAUTIERO MARCO ANDREOLI MICHELE CATEL LORYS JAILLET JULES

NUM

OVER 40 - EUROPE

40
  KIPP MARKUS

KIPP MARKUS

  - -

-

-

 

 

MALCORPS FREDERIC

MALCORPS FREDERIC

  - -

-

-

 

 

PUTTEMANS NICOLAS

PUTTEMANS NICOLAS

  - -

-

-

 
  VAN VEELEN JOHN

VAN VEELEN JOHN

 

-

-

-

-

 

 

LEIPIJÄRVI JARI

LEIPIJÄRVI JARI

09/01/72 SCOR 300 TERVAKOSKI - -

-

-

 

 

OITTINEN ILKKA OITTINEN ILKKA  

-

-

-

-

 
  ILLA JORDI ILLA JORGE  

-

-

-

-

 
  RAMONET ANTONIO RAMONET ANTONIO  

-

-

-

-

 
  PIU ANGELO PIU ANGELO  

-

-

-

-

 
  BROCCO ALESSANDRO

BROCCO ALESSANDRO

  - -

-

-

 
  SEMBENINI PIERO

SEMBENINI PIERO

  - -

-

-

 
  FELTRINELLI VALTER FELTRINELLI VALTER  

-

-

-

-

 
  FABBRI CARLO FABBRI FABIO  

-

-

-

-

 

-

BANDINI SANDRO

BANDINI SANDRO 

24/07/1965 RAPALLO - -

-

-

QQQ

 

BARZU CHRISTOPHE BARZU CHRISTOPHE    

-

-

-

-

 
  MANSENARES PASCAL

MANSENARES PASCAL

  - -

-

-

 
  KOTHAY VLADIMIR

KOTHAY VLADIMIR

 

-

-

-

-

 

-

PEDERSEN THOMAS

PEDERSEN THOMAS

  - -

-

-

 

 

    ANDREOLI MARCOFLOESSELL STAFFAN HENIKOSKI HANNU KYMÄLÄINEN SAMI HERREMANS JOHAN VANHUFFEL CHRIS NORUM ARILD SCRIVENS KEVIN ROBERT

NUM

INTER 1 - EUROPE

24

 

VAGLIO PIERRE MARIE VAGLIO PIERRE MARIE  

-

-

-

-

 
  LKERDA JEAN PHILIPPE LERDA JEAN PHILIPPE  

-

-

-

-

 
  ERZER STEVE ERZER STEVE    

-

-

-

-

 
  LEISER VALENTIN LEISER VALENTIN  

-

-

-

-

 
  KARJÄLÄINEN JERE KARJÄLÄINEN JERE   

-

-

-

-

 

-

BAGHINO ENRICO BAGHINO ENRICO 04/02/78

-

-

-

-

 

-

ANSALONI ELIA ANSALONI ELIA  27/02/94 GENOVA

-

-

-

-

 

-

LAZZARONI PAOLO LAZZARONI PAOLO 20/05/70

-

-

-

-

 

-

       

-

-

-

-

 

 

      VAN DER LINDEN MARK SCHUMANN TORSTEN BOEZEWINKLE TING YUEH ANDERSEN MORTEN VANDEKASTEELE JORDANE ROUSELLE JULIEN

NUM

INTER 2 - EUROPE

16>39
  EMONTS PHILIPP EMONTS PHILIPP  

-

-

-

-

 
  ECK MAXIMILIAN ECK MAXIMILIAN   

-

-

-

-

 
  EBERHARTER PHILIPP EBERHARTER PHILIPP  

-

-

-

-

 

 

BAELE LANDER BAELE LANDER    

-

-

-

-

 
  MATHY SIMON MATHY SIMON    

-

-

-

-

 

 

MATHY EMMANUEL MATHY EMMANUEL    

-

-

-

-

 
  BIGARE BENJAMIN BIGARE BENJAMIN    

-

-

-

-

 
  ZELS DAVID ZELS DAVID 27/08/84

-

-

-

-

 
  MATHY NATHAN MATHY NATHAN 29/10/02

-

-

-

-

 
  DANNEELS BRAM DANNEELS BRAM    

-

-

-

-

 
  VAN THUYNE ANDREAS VAN THUYNE ANDREAS  

-

-

-

-  
  TROY JOSHUA TROY JOSHUA  14/06/03

-

-

-

-

 
  EHRHART LAURIE EHRHART LAURIE  

-

-

-

-

 

 

AURIERES MARINE AURIERES MARINE  

-

-

-

-

 

 

PELISSIER MARIUS FRA 2018 PELISSIER MARIUS     

-

-

-

-

 

 

LERDA THIERRY LERDA THIERRY    

-

-

-

-

 
  CREEMERS RICK CREEMERS RICK  08/03/00

-

-

-

-

 

 

MYRVOLD NUSKOG ASBJØRN MYRVOLD NYSKOG ASBJØRN    

-

-

-

-

 

 

ROBINSON ALICIA ROBINSON ALICIA    

-

-

-

-

 

 

WHITHAM GABRIELLE WHITHAM GABRIELLE  25/12/00  

-

-

-

-

 
  SORDYL SIMON SORDYL SIMON   

-

-

-

-

 
  CRESPI JORDI CRESPI JORDI  

-

-

-

-

 
  BRINES CARLOS BRINES CARLOS    

-

-

-

-

 
 

GALLIENI MARTINA

GALLIENI MARTINA 

02/11/93

-

-

-

-

 

 

TRENTINI SARA TRENTINI SARA    

-

-

-

-

 

 

GRATTAROLA FABIO GRATTAROLA FABIO  29/01/???? GENOVA

-

-

-

-

 

 

PONCIA LUCA PONCIA LUCA  14/02/82 CHIAVENNA

-

-

-

-

 

 

VALENTICH LORENZO VALENTICH LORENZO  GENOVA 18/12/2000

-

-

-

-

 

 

EBNER LEONHARD EBNER LEONHARD 10/12/85

-

-

-

-

 

 

FACKL MANUEL FACKL MANUEL  11/04/01 ALDINO

-

-

-

-

 

 

PARODI MICHELE

PARODI MICHELE  

29/07/???? GENOVA

-

-

-

-

 

 

RICCI MORGAN

RICCI MORGAN

16/06/95

-

-

-

-

 

 

MORETTO ANDREA

MORETTO ANDREA

24/01/?? PIETRA LIGURE

-

-

-

-

 

HAUBRECHTS ROMAIN

LEJEUNE JOHN THIRAN VICTORHANRATHS MIKEMEMELINK KEVINKEUNEN TOMPRINSEN OSCARVAN DEN OORD BART VAN TILBURG MICHELJINDRA THOMASWHITHAM DANIELLE EINASS KRISTER BERTOLINI PAOLO BRÄUER MALTE ECK LISA MARIE SCHMELZER MAX HARNISCHFEGER BENJAMIN

NUM

WOMEN - EUROPE

12/16
  ABELLAN BERTA ABELLAN BERTA   - - - -  
  MUÑOZ EVA MUÑOZ EVA   - - - -  
  BÄUML THERESA

BÄUML THERESA

  - -

-

-

 
  STEINERT JULE

STEINERT JULE

 

-

-

-

-

 
  SAUERBREI CAROLIN SAUERBREI CAROLIN  15/03/00

-

-

-

-

 
  EMONTS PIA EMONTS PIA   - - - -  
  HÅKONSEN INGVEIG

HÅKONSEN INGVEIG

 

-

-

-

-

 
  BARKVED HULDEBORG BARKVED HULDEBORG  

-

-

-

-

 
  HAGA HANNE HAGA HANNE  

-

-

-

-

 
  GALLIENI MARTINA GALLIENI MARTINA  02/11/93

-

-

-

-

 
  TRENTINI SARA TRENTINI SARA   - - -

-

 
  BRANCATI ALEX BRANCATI ALEX   - - - -  
  DE RAAFF CHANTAL DE RAAFF CHANTAL  02/10/99

-

-

-

-

 
  HOOVER MADELEINE HOOVER MADELEINE   - - - -  
  BROOKSBANK OLIVIA BROOKSBANK OLIVIA 27/02/02 - - - -  
  ROBINSON ALICIA ROBINSON ALICIA   - - - -  
  STEPHEN JENNIFER

STEPHEN JENNIFER

  - -

-

-

 
  WHITHAM GABRIELLE WHITHAM GABRIELLE  25/12/00

-

-

-

-

 
  MOREON CAROLINE MOREON CAROLINE   - - - -  
    MOREON CAROLINEAURIERES MARINE ROOKE VALERYSØRENSEN SOFIEMEIER KETTYBRANCATI ALEX MELCHIOR ERIKA STEFFENS CHARLOTTE ECK LISA MARIE PAYNE VICTORIA DOHERTY ELLA BRISTOW EMMA

NUM

WOMEN INTER - EUROPE

12>16
  SPIELVOGEL EVA SPIELVOGEL EVA  29/08/02 - - - -  
  HÖRR JANA

HÖRR JANA 

30/10/96

-

-

-

-

 
  VOLPE LENNA VOLPE LENNA  

-

-

-

-

 
  BAILEY SOPHIE

BAILEY SOPHIE 

07/05/05 - - - -  
  KIMBER CHARLOTTE

KIMBER CHARLOTTE

04/06/89 - - - -  
  ADSHEAD KATLYN

ADSHEAD KATLYN 

  - - - -  
  MARECHAL MELANIE MARECHAL MELANIE  

-

-

-

-

 
  BORONOWSKA JULIA

BORONOWSKA JULIA

12/01/00 - - - -  
  LONYCZ JUSTYNA

LONYCZ JUSTYNA 

29/03/04 - - - -  
  WYGACHIEWICZ ANNA

WYGACHIEWICZ ANNA 

  - - - -  
  JENSEN REGITZE TOFT

JENSEN REGITZE TOFT 

19/02/99 - - - -  
  DE RAAFF ARIANE DE RAAFF ARIANE  30/09/97 OSSA 125 - - - -  
  KALLIO TESSA

KALLIO TESSA

18/04/01 BETA 125 - - - -  
  RODRIGUEZ LZIRE RODRIGUEZ LEIRE   - - - -  
  LARA ALBA

ALBA LARA

  - - - -  
  TASIAS MARIONA

TASIAS MARIONA

  - - - -  
  DONATE LAURA DONATE LAURA   - - - -  
  LINDBERG INGEBORG

LINDBERG INGEBORG 

  - - - -  
  RABINO ANDREA RABINO ANDREA   - - - -  
  SPADONI EMANUELA SPADONI EMANUELA   - - - -  
              LUSING SUSAN AGARSKA KETIJA BOEZEWINKEL TING TZU

NUM

YOUTH - EUROPE

12>16
  SANDBERG LINUS SANDBERG LINUS  11/06/04

-

-

-

-

 
  ALMTHEN KINUS ALMTHEN LINUS  25/07/02 - - - -  
  MEDIÑA POL MEDIÑA POL  

-

- -

-

 
  CANALES ALEX CANALES ALEX 18/12/04 - - - -  
  RIOBO MARTIN RIOBO MARTIN   - - - -  
  NILSEN MATS

NILSEN MATS 

26/08/02

-

-

-

-

 
  MEMPÖR MARCO MEMPÖR MARCO  

-

-

-

-

 
  ROSSI ENZO ROSSI ENZO  16/07/04 - - - -  
  GAUTHIER JULES GAUTHIER JULES  12/07/03 - - - -  
  GUIRAUD LEO GUIRAUD LEO  11/05/04 - - - -  
  HEIDEL JONATHAN HEIDEL JONATHAN  25/06/04 GAS 125 - - - -  
  SMITH CUBA SMITH CUBA  13/08/02 - - - -  
  KRAFT JOSCHKA KRAFT JOSCHKA  

-

- -

-

 
  SCHWABEDISSEN NILS SCHWABEDISSEN NILS  20/07/03 - - - -  
  SMITH JAMIUL SMITH JAMIL  31/12/03 - - - -  
  RAU MORITZ RAU MORITZ  07/01/03 - - - -  
  CURTI ALEX CURTI ALEX  12/07/02 - - - -  
  FELTRIN VALENTINO FELTRIN VALENTINO  17/12/03 - - - -  
  PEDRETTI MIRKO PEDRETTI MIRKO   - - - -  
  GABUTTI ANDREA GABUTTI ANDREA  17/12/02 - - - -  
  RABINO CARLO ALBERTO RABINO CARLOALBERTO   - - - -  
  SMITH CHARLIE SMITH CHARLIE   - - - -  
  GAZZARD REECE GAZZARD REECE   

-

-

-

-

 
  HARBUD BRETT HARBUD BRETT   - - - -  
  DANSE JACK DANSE JACK  23/05/05 - - - -  
      BECKER HEINRICHS TILLALKSNIS ARVISVAN DEN GOORBERGH TIGER VON PLATO MIKKO JÄÄSKELÄINEN SAMUEL OBLEIN GUS RYNCARZ KRZYSZTOF PAULSEN STIAN CAMMAS JULIEN

NUM

YOUTH INTER - EUROPE

12>16
  CHIGNESSE CYRIL CHIGNESSE CYRIL  02/02/03 - - - -  
  HAUBRECHTS ROMAIN HAUBRECHTS ROMAIN   - - - -  
  VAN THUYNE EMILE VAN THUYNE EMILE  

-

-

-

-

 
  DANNEELS BRAM DANNEELS BRAM    - - - -  
  BALOUSEK JAN BALOUSEK JAN  05/11/05 - - - -  
  FABIAN DAVID FABIAN DAVID  22/12/05 - - - -  
  MRAZEK MATEJ MRAZEK MATEJ  BETA 125 - - - -  
  STANBY CHRISTOFFER RUUD STENSBY CHRISTOFFER RUUD  17/04/02 - - - -  
  JØRGENSEN ANDREAS JØRGENSEN ANDREAS 07/09/02 Grimstad BETA 125 - - - -  
  TURNER HARRY TURNER HARRY  11/10/05 - - - -  
  HEMINGWAY HARRY HEMINGWAY HARRY  24/01/06 - - - -  
  MOYER ROBERT MOYER ROBERT  27/02/05 - - - -  
  BRIGHTMORE AHSTON BRIGHTMORE ASHTON   07/07/06 - - - -  
  BRIGHTMORE MITCHELL BRIGHTMORE MITCHELL   14/02/02 - - - - QQQ
  MARTENSSON MAX MÅRTENSSON MAX  27/01/02 - - - -  
  SUNDBERG MAX SUNDBERG MAX  27/12/04

-

-

-

-

 

  EKEBERG IVAR EKEBERG IVAR    - - - -  
  PARKKONEN ANTON PARKKONEN ANTON  08/07/05

-

-

-

-  
  PARKKONEN MAX PARKKONEN MAX  11/02/04

-

-

-

-  
  SCHOLLAR FABIO SCHOLLAR FABIO   

-

-

-

-

 
  EBERHARTER PHILIPP EBERHARTER PHILIPP  05/05/03 - - - -  
  LAUBER LORIS LAUBER LORIS   21/01/2004 TRRS 125  MEMMINGEN - - - -  
  SCHIELE JONAS SCHIELE JONAS 15/09/04 GAS 125 GER - - - -  
  REUMSCHÜSSEL BEN REÜMSCHUSSEL BEN  26/01/05 - -

-

-

 
  RISTEVSKI PASKAL RISTEVSKI PASCAL 23/05/04 - - - -  
  BEREITER RODNEY BEREITER RODNEY  09/11/04 - - - -  
  HARMSEL TWAN HARMSEL TWAN  11/01/03

-

-

-

-

 
  REIT STAN REIT STAN  26/09/05 - - - -  
  KERSTENS PIETER KERSTENS PIETER    - - - -  
  ZYZNOWSKI MILOSZ ZYZNOWSKI MILOSZ  17/06/05 BETA 125 - - - -  
  MARTINEZ PAU MARTINEZ PAU   - - - -  
  PIQUER MARC PIQUER MARC    - - - -  
  CATURLA MANUEL CATURLA MANUEL  20/09/2004 ?????????????? - - - -  
  AGUILO MIQUEL AGUILO MIQUEL   - - - -  
  MIQUEL LLUC MIQUEL LLUC   - - - -  
  CRESPI MATEU CRESPI MATEU   - - - -  
  MARCADE ADRIA MERCADE ADRIA   - - - -  
  JIMENEZ ALFONSO JIMENEZ ALFONSO   - - - -  
  CASARETTO ROBERTO CASARETTO ROBERTO  20/06/05 - - - -  
  BOTTINI TOMMASO BOTTINI TOMMASO  08/10/02 - - - -  
  BRUSATIN EDOARDO BRUSATIN EDOARDO   15/10/2000 - - - -  
  DOGLIO DARIO DOGLIO DARIO   13/07/2000  ALBENGA - - - -  
  LO PRESTI ALBERTO LO PRESTI ALBERTO  23/10/2000 - - - -  
  OSTINI RYAN OSTINI RYAN   11/07/06 - - - -  
  GRATTAROLA FABIO GRATTAROLA FABIO 29/01/02 - - - -  
  MENAGATTI FEDERICO MENEGATTI FEDERICO 28/02/05 - - - -  
  PEDRETTI MIRKO PEDRETTI MIRKO 02/11/05 - - - -  
  PONCIA LUCA PONCIA LUCA 14/02/02 - - - -  
  SEMBENINI PIETRO SEMBENINI PIETRO   - - - -  
  GARBARINO ALESSIO GARBARINO ALESSIO 15/04/03 - - - -  
  CELLA MATTEO CELLA MATTEO 03/05/06 - - - -  
  SCOPELLITI SALVATORE SCOPELLITI SALVATORE 08/02/04 - - - -  
  GRINKEVICS DANIELS GRINKEVICS DANIEL    - - - -  
  ALKSNIS ARTIS ALKSNIS ARVIS   - - - -  
  PUREN VINCENT PUREN VINCENT    - - - -  
  TROY JOSHUA TROY JOSHUA    - - - -  
      HAUBRECHTS ROMAIN LEDOUX THEO GRÖSCHLER DANIEL SCHUMANN JANOS BASSI CRISTIAN LAGHI TOMMASO BARTEN DANNY

 

 

TEAMS  - TRIAL DES NATIONS 2018

WORLD CHAMPIONSHIP

SPAIN

1

BOU TONI

BOU TONI

 

2 BUSTO JAIME BUSTO JAIME  
3 FAJARDO JERONI FAJARDO JERONI  

GREAT BRITAIN

4

DABILL JAMES

DABILL JAMES

 

5 PRICE JACK PRICE JACK  
6 MARTYN TOBY MARTYN TOBY  

JAPAN

7

FUJINAMI TAKAHISA

FUJINAMI TAKAHISA

 

8 KUROYAMA KENICHI KUROYAMA KENICHI  
9 OGAWA TOMOYUKI OGAWA TOMOYUKI  

ITALY

10 GRATTAROLA MATTEO GRATTAROLA MATTEO  

11 PETRELLA LUCA PRETALLI LUCA  
12 TOURNOUR GIANLUCA TOURNOUR GIANLUCA  

FRANCE

13 BINCAZ BENOIT BINCAZ BENOIT  

14 FERRER ALEXANDRE FERRER ALEXANDRE  
15 GUBIAN LORIS GUBIAN LORIS  

NORWAY

16 ANDERSEN IB ANDERSEN IB  

17 PEDERSEN HÅKON PEDERSEN HÅKON  
18 HAGA SONDRE HAGA SONDRE  

GERMANY

19 FAUDE MAX FAUDE MAX

SCHAEFER SVEN 05/01/92 KIEL

20 KADLEC FRANZ KADLEC FRANZ FRAUEN BENJAMIN 10/01/81 HAMBURG
21 NAUMANN SASCHA NEUMANN SASCHA BRÜGGE INGO 26/10/75 PREETZ

INTERNATIONAL TROPHY

AUSTRALIA

201 MIDDLETON KYLE MIDDLETON KYLE  

202 BAYLES CHRIS BAYLES CHRIS  
203 HOGAN CONNOR HOGAN CONNOR  

UNITED STATES

204 SMAGE PATRICK SMAGE PATRCK  

205 FASTEL SAMUEL FASTLE SAMUEL  
206 BLANC GONNET DANIEL BLANC GONNET DANIEL  

CZECH.REP.

207 WÜNSCH MAREK WÜNSCH MAREK  

208 MATEJICEK MARTIN MATEJICEK MARTIN  
209 KROUSTEK MARTIN KROUSTEK MARTIN  

IRELAND

HARRIS MARK   SUIV +PH

210 DOYLE SEAN DOYLE SEAN  

211 MC CLURG STUART MC CLURG STUART  
212 HANLON JOSH HANLON JOSH  

SWEDEN

213 ANDREASSON DANIEL ANDREASSON  

214 EKBERG DENNIS EKBERG DENNIS  
215 ALMTHEN KINUS ALMTHEM LINUS  

SWITZERLAND

216 PRETALLI NOE PRETALLI NOE  

217 ERZER STEVE ERZER STEVE  
218 MINERBA JULIEN MINERVA JULIEN  

BELGIUM

219 ROUSSELLE JULIAN ROUSSELLE JULIEN  

220 MATHY MAXIME MATHY MAXIME  
221 DEFOURNY NICOLAS DEFOURNY NICOLAS  

PORTUGAL

CASTRO LEANDRO

225 VIERA DIOGO VIEIRA DIOGO  

226 PAIVA FILIPE PAIVA FILIPE  
227 CASTRO LEONARDO CASTRO LEANDRO 13/06/1973

ANDORRA

231 FONT MIQUEL FONT MIQUEL 03/09/1991 CANILLO

232 ALTES QUIM ALTES QUIM 12/03/2000 CANILLO
233 CASAS XAVIER CASAS XAVIER  

LUXEMBOURG

234 DALEIDEN CHRISTIAN DALEIDEN CHRISTIAN  

235 MOUSEL SVEN MOUSEL SVEN  
236 MOUSTY KEN MOUSTY KEN  

MEXICO

240 RODRIGUEZ BERNARDO RODRIGUEZ BERNARDO 04/09/1980

241 GUERRERO JOSE LUIS GUERRERO JOSE LUIS 01/05/1983
242 CORTINA EDUARDO CORTINA EDOARDO 16/02/1983

POLAND

243 MARCINOW GABRIEL MARCINOW GABRIEL  

244 LUKASZCZYK MICHAL LUKASZCZYK MICHAL  
245 GASIENICA DANIEL JAN GASSIENICA DANIEL JAN 02/01/1999

DENMARK

246 BRADE MIKKEL BRADE MIKKEL  

247 JØRGENSEN DAN JØRGENSEN JAN 25/06/64 MIDDELFART
248 PEDERSEN THOMAS PEDERSEN THOMAS  

AUSTRIA

250 DÖLLER PHILIPP  DÖLLER PHILIPP  

251 MEMPÖR MARCO MEMPÖR MARCO  
252 WIDSCHWENDTER JONAS WIDSCHWENDTER JONAS  

SLOVAKIA

252 KOTHAY VLADIMIR KOTHAY VLADIMIR  

253 SORDYL SIMON SORDYL SIMON  
254 GURIN MILAN GURIN MILAN 16/02/1995

LATVIA

222 VERNIEKS KASPARS VERNIEKS KASPARS GUNTARS MATEUSS 09/02/84 GROBINA

223 EINASS KRISTERS EINASS KRISTERS AGARSKIS EGLIS 28/07/59 JELGAVA
224 KILIS KRISTAPS KILIS KRISTAPS 01/09/1998 KURMELE

WORLD WOMEN CHAMPIONSHIP

SPAIN

101 GOMEZ SANDRA GOMEZ SANDRA  

102 ABELLAN BERTA ABELLAN BERTA  
103 MURCIA NEUS MURCIA NEUS  

GREAT BRITAIN

104 BRISTOW EMMA BRISTOW EMMA  

105 FOX DONNA FOX DONNA  
106 BOWN JESS BOWN JESS  

NORWAY

107 BARKVED HULDEBORG BARKVED HULDEBORG  

 

108 HÅKONSEN INGVEIG HÅKONSEN INGVEIG  
109 MELCHIOR ERIKA MELCHIOR ERIKA  

GERMANY

110 BÄUML THERESA BÄUML THERESA  

111 WASCH VIVIAN WACHS VIVIAN 02/12/1998 LOHR AM MAIN
112 WILDE INA WILDE INA  

ITALY

113 TRENTINI SARA TRENTINI SARA  

114 BRANCATI ALEX BRANCATI ALEX  
115 GALLIENI MARTINA GALLIENI MARTINA  

UNITED STATES

116 SWEETEN KYLEE SWEETEN KYLEE  

117 HOOVER MADELEINE HOOVER MADELEINE  
118 PAUGH LAURA PETERS PAUGH LAURA PETERS  

FRANCE

119 MOREON CAROLINE MOREON CAROLINE  

120 VOLPE LENNA VOLPE LENNA  
121 AURIERES MARINE AURIERES MARINE  

AUSTRALIA

122 MCKINNON KRISTIE MCKINNON KRISTIE  

123 OWEN MICHELLE COLEMAN OWEN MICHELLE COLEMANS  
124 LUPO JENNA LUPO JENNA 05/05/96 TASMANIA

PORTUGAL

128 VIERA RITA VIEIRA RITA  

129 PORFIRIO SOFIA PORFIRIO SOFIA  
130 MOREIRA LEONOR MOREIRA LEONOR 05/05/2004

POLAND

131 MAJTYKA JULIA MAJTYKA JULIA 20/05/2004

132 WYGACHIEWICZ ANNA WYGACHIEWICZ ANNA 27/08/1980
133 BORONOWSKA JULIA BORONOWSKA JULIA 12/01/2000 OK